Vážení zákazníci

pre nariadenia vlády Slovenskej republiky bude Lasergame Laugo zatvorené.
O znovuotvorení Vás budeme včas informovať. Tešíme sa na Vás.

V prípade zakúpených voucherov a darčekových poukážok sa platnosť automaticky predlžuje.

Za pochopenie ďakujeme.
Vaše Lasergame Laugo

Rozmýšľate nad vianočnými darčekmi, ale neviete si dať rady? My vám poradíme! Darčekový poukaz do našej laser arény vyčarí úsmev každému! Darčekové poukazy na laser game, virtuálnu realitu alebo dokonca ich kombináciu zakúpite u nás v Laser aréne v Laugu. Ich výšku si stanovíte sami a uplatniť ich môžete najbližšieho pol roka do 30.6.2021.Doprajte svojím blízkym zábavu, na ktorú len tak nezabudnú. ♥️ Poukážku Vám vieme poslať aj na Vami zvolenú adresu ako dobierku, pre viac info nás kontaktujte.

#lasergame #present #voucher #family #gift #christmas #fun

Pravidelne organizujeme lasergame súťaže a akcie pre školy a podniky. Pozrite si fotky a videá z našej poslednej sútaže s Harym Potterom. Tešíme sa na Vás pri najbližšej príležitosti!

Darčekové poukazy

poskytujeme možnosť zakúpiť si darčekový poukaz vo zvolenej hodnote na Virtuálnu realitu alebo LaserGame.

Poukaz može využit aj viacero osôb, Na virtuálnej realite sa môžete vystriedať s kamarátom a na lasergame môžete poukážkou platiť za viacero hráčov

Pre firmy

Plánujete teambuilding? Chcete sa s Vašimi zamestnancami a kolegami netradične pobaviť a odreagovať? V tom prípade je pre Vás laser game ako stvorený! Užijete si akčnú zábavu, zlepšíte fyzickú kondíciu, ale zároveň si dobre oddýchnete od každodennej práce. Vytvoríme pre Vás zaujímavý program a zaistíme občerstvenie v našom bare.

Vernostná karta


Na vernostnú kartu sa Vám zbierajú body za každú hru. Šiesta hra je zadarmo, ak prídete v skupinke možete si za jednu hru zapísať bod aj za ďalšieho hráča.


Pernamentky


zakúpenie pernamentky Vám dáva automaticky zľavu. 

Ceny pernamentiek sú: 

 25 Eur na 5 hier

 50 Eur na 10 hier

Pre školy

Chystáte sa s Vašou triedou na školský výlet alebo by ste si chceli spestriť hodiny telesnej výchovy? Obávate sa nepriaznivého počasia? Pokiaľ plánujete vytvoriť nezvyčajný, ale zároveň bezpečný program, tak je pre Vás laser game ideálnym riešením!

Pre viac informácií a rezervácií nás neváhajte  skontaktovať.

Tešíme sa na Vás!

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizacií reklam a analýze návštěvnosti súbory cookies. Používáním tohoto webu s tým suhlasíte. Dalšie informace