Lasergame

Lasergame, nazývané aj ako Lasertag, je netradičná športová hra plná adrenalínu. Hra je určená pre viacerých hráčov (2 až 8), hra trvá 12 minút, ale platí, že čím viac hráčov v laser aréne, tým kvalitnejší a zábavnejší zážitok budete mať.


Pozrite si fotky z našej arény:

V Laser aréne Trenčín Vám ponúkame najmodernejšie vybavenie hry.


Každý hráč dostane špeciálnu elektrickú vestu a laserovú pištoľ. Pomocou tejto zbrane je potrebné zasiahnuť čo najviac senzorov na veste protihráča. Pokiaľ je hráč zasiahnutý, je vyradený z hry na niekoľko sekúnd. Počas tejto doby je jeho vesta deaktivovaná a hráč sa môže bezpečne ukryť pred svojimi súpermi.

V temnej, tmavej a priestornej aréne budete donútení utekať, zakrádať sa, schovávať sa v rôznych zákutiach a strieľať po protivníkoch. V aréne na Vás bude čakať množstvo prekážok, vrátane niekoľkých rámp a plošín. Vďaka výkonnému ozvučeniu, množstvu rôznych interaktívnych doplnkov, svetelných a dymových efektov, sa Vám umocní zážitok z hry. Máte k dispozícii najprepracovanejší laser tag systém na trhu Revolution PRO od DeltaStrike.

Herné módy

Deathmach: Ak preferuješ neľútostný súboj "jeden proti všetkým, všetci proti Tebe". Strieľaj po všetkom, čo sa pohne a nemaj s nikým zľutovanie. Využívaj ciele, ktoré Ti dajú vždy niečo naviac....


Team Deathmach: Klasická tímová hra, v ktorej spolupracuješ so spoluhráčmi. Vytvor si dobrý kolektív a spoločne ovládnite arénu. Môžu nastúpiť 2 alebo 3 tímy a nachádzajú sa tam dve základne s vlastným výberom farby vybavenia. 


Základne: Pri tomto móde nečakajte žiadne zbesilé naháňačky, ale taktizujte, dohodnite sa a následne ovládnite až tri základne v aréne. K tomu všetkému Vám budú nápomocné kryštály a svetelné efekty, ktoré menia farbu podľa vývoja hry.


Zombies: Aj v Trenčíne sa môžete stretnúť so Zombies, stačí len navštíviť našu arénu. Systém náhodne vyberie jednoho hráča, ktorý dostane nákazu ktorú strielanim šíri ďalej. potom nastáva napínavá naháňačka, v ktorej sa ľudožraví Zombies snažia dostať do svojich rúk "ľudskú rasu". Tá sa však musí ochrániť! Pokiaľ v aréne zostanú už iba Zombies, systém prerozdelí opäť nové role a lov pokračuje.


Agenti: Systém systém vyberie náhodne jedného hráča za agenta, kedy úlohou agentov je, čo najdlhší čas odolávať svojim prenasledovateľom. Body sa zbierajú za čas a zásahy prenasledovateľov. Pokiaľ je zasiahnutý, jeho úlohu preberá hráč, ktorý ho dostal. Rozhodujú nielen štíty a presnosť, ale aj zvolená taktika.


CENA LASER GAME

pre 2-8 osôb - hra trvá 12 minút

2-4 hráči - 6,50‎€/osoba

5-8 hráčov - 6‎€/osoba

Po preukázaní sa preukazom ZŤP 20% zľava.


Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizacií reklam a analýze návštěvnosti súbory cookies. Používáním tohoto webu s tým suhlasíte. Dalšie informace